MENU

Produkty

Produkty

Prowadzimy dystrybucję zróżnicowanego asortymentu kosmetyków. Są to zarówno kosmetyki do podstawowej pielęgnacji, jak i profesjonalne kosmetyki dla salonow fryzjerskich. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Hegron Cosmetics B.V. – producent produktów do stylizacji i pielęgnacji włosów oraz do mycia i pielęgnacji ciała głównie dla innych marek. Od 50 lat firma rozwija własną markę, pod którą sprzedawane są różne linie kosmetyczne, dostępne także w Polsce za pośrednictwem spółki TENEX. Są to przede wszystkim produkty do stylizacji i pielęgnacji włosów oraz produkty do pielęgnacji włosów i ciała.
Wszystkie kosmetyki produkowane są wyłącznie w fabryce Hegron Cosmetics B.V. w Holandii.

Strona producenta:
www.hegron.nl

Seria SPA VINTAGE BODY OIL powstała we Francji, w miejscowości Grasse, słynącej na cały świat jako światowe centrum przemysłu naturalnych aromatów. Wytwarza się tam kosmetyki od XVIII wieku.
W Grasse po dziś dzień działają najsłynniejsze i najstarsze fabryki. Kosmetyki powstały według tradycyjnych receptur z naturalnych składników, olejów: arganowego, migdałowego, makadamia oraz masła shea, przywożonych z najodleglejszych zakątków świata. Połączone z naturalnymi aromatami i ekologicznymi wyciągami z roślin tworzą wyjątkową i delikatną kompozycję do kompleksowej pielęgnacji ciała.

Innowacyjny produkt kosmetyczny na pograniczu chirurgii estetycznej i kosmetologii. Receptura produktu powstała w szwajcarskim laboratorium. Pracownicy instytutu starają się wychodzić naprzeciw potrzebom wszystkich swoich konsumentów i nieustannie pracują nad poprawą jakości każdego z produktów. Właściwości i działanie wszystkich składników produktów są odpowiednio badane, testowane i klasyfikowane. Opracowane i wyprodukowane kosmetyki podlegają bardzo ścisłej kontroli końcowej, która jest wykonywana zarówno w domowych warunkach, jak i w wysoko wyspecjalizowanych laboratoriach, gdzie poddawane są one wszystkim niezbędnym testom.

Copyrights by TENEX Sp. z o.o. 2013