MENU

Nagrody i wyróżnienia

Nagrody i wyróżnienia

Nagrody i wyróżnienia przyznane firmie Tenex Sp. z o.o., oraz naszym produktom, w ciągu ostatnich lat.

   

Tytuł Gazeli Biznesu 2014

Tytuł Gazeli Biznesu 2014

Firma Tenex Sp. z o.o. otrzymała tytuł Gazeli Biznesu 2014. Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów.

Nagroda

Nagroda "alternatywa zabiegów medycyny estetycznej" dla DermoFuture Precision Hialuronowy wypełniacz ust

DermoFuture Precision Hialuronowy wypełniacz ust otrzymał nagrodę w kartegorii "alternatywa zabiegów medycyny estetycznej" w XVIII edycji ogólnopolskiego konkursu kosmetycznego - Qltowe Kosmetyki 2014.

Nagroda Ekskluzywna Polska Marka 2013

Nagroda Ekskluzywna Polska Marka 2013

POLISH EXCLUSIVE 2013 to prestiżowa statuetka wręczana zwycięzcom konkursu organizowanego przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej. Nagroda jest przyznawana ekskluzywnym markom obecnym na polskim rynku, w dwóch kategoriach: Ekskluzywna Polska Marka oraz Ekskluzywna Marka Zagraniczna.

Wyróżnienie Firma Roku 2011

Wyróżnienie Firma Roku 2011

Firma Tenex Sp. z o.o. otrzymała Certyfikat Polish Product w kategorii Firma Roku 2011 przyznany za osiągnięcia i pozycję na rynku przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej.

Nagroda w plebiscycie” Euro-Partner”

Nagroda w plebiscycie” Euro-Partner”

Firma Tenex Sp. z o.o. otrzymała statuetkę Lidera Rynku Kosmetycznego oraz certyfikat Euro-Partner, potwierdzający, że została zaliczona do grona najlepszych przedsiębiorstw w kraju, spełniających standardy Unii Europejskiej. Nagrodę przyznano na podstawie oceny Kapituły Nagrody Gospodarczej w oparciu o dotychczasowe osiągnięcia firmy. Rozdanie nagród odbyło się 16 września 2011 roku w Studium Koncertowym im. Agnieszki Osieckiej Polskiego Radia w Warszawie. Organizatorem plebiscytu była Fundacja Gospodarcza Euro-Partner, a patronat nad konkursem objęli Minister Gospodarki, Wicepremier Waldemar Pawlak i Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik.

Dyplom JAKOŚĆ ROKU 2010

Dyplom JAKOŚĆ ROKU 2010

Linia żeli w sprayu do włosów firmy Hegron Cosmetics BV została wyróżniona dyplomem JAKOŚĆ ROKU 2010.

Copyrights by TENEX Sp. z o.o. 2013