MENU

Aktualności

Aktualności

Nagroda Qltowy Kosmetyk 2016

 

Marka DermoFuture Precision otrzymała statuetkę w kategorii PREPARATY DO WŁOSÓW – INNOWACJE KOSMETYKI POLSKIE za linię kosmetyków do kompleksowej pielęgnacji włosów DF5 Woman oraz DF5 Man.

 

 

W dniu 23 czerwca 2016 r. w Villi Foksal wręczone zostały zwycięskie statuetki XX edycji ogólnopolskiego konkursu kosmetycznego Qltowe Kosmetyki 2016.
Zwycięzcom w poszczególnych kategoriach zostały wręczone w sumie 53 statuetki, z czego trzy w imieniu Czytelników magazynu Kosmetyki, którzy oddali swoje głosy w konkursie The Best of Qltowy Kosmetyk. Konkurs zorganizowany został z okazji 20-lecia istnienia magazynu Kosmetyki. 

Statuetka Qultowy Kosmetyk to ważna nagroda branżowa, która przyznawana jest najlepszym produktom kosmetycznym, jakie pojawiły się w ostatnim czasie na rynku. Siłą konkursu jest profesjonalne jury, w którym od lat zasiadają znawcy rynku, dermatolodzy, koneserzy dobrych kosmetyków, eksperci handlowi. 

W tegorocznej edycji to właśnie nasza marka DermoFuture Precision otrzymała statuetkę w kategorii PREPARATY DO WŁOSÓW – INNOWACJE KOSMETYKI POLSKIE za linię kosmetyków do kompleksowej pielęgnacji włosów DF5 Woman oraz DF5 Man.

      

 

                                

Copyrights by TENEX Sp. z o.o. 2013